052-9788838
תמונת נושא: מפיקים אירוע? הדברים שאסור לכם לשכוח!

אם אתם מתכננים כל הפקה,  בין אם מדובר באירוע חברה, עסקי, משפחתי, כזה שמתאים לילדים או למבוגרים כמו גם אירועים קהילתיים – חשוב תדעו כי אין זה משנה באיזה קונספט בחרתם להפקה שלכם, חשוב לדעת לתכנן אותה נכון וזאת כדי שביום הגדול  הכל יהיה מוכן ומזומן לקיום החגיגה שלכם.

אבל איזה דברים חשוב לא לשכוח בהפקת אירוע? הנה 10 אלמנטים חשובים שיש לשים אליהם לב:

בדיקת התקציב – כדי שכל אירוע יצא לפועל הוא חייב בתקציב מתוכנן ונכון, בין אם מדובר בכמה מאות שקלים עד לעשרות אלפי שקלים ולכן חשוב בתחילה לתכנן את התקציב לאירוע, לחלק אותו לשירותים שונים ולדעת האם הוא מתאים לארגון ההפקה שלכם.

בחירת קונספט מנצח – בחרו קונספט מנצח לאירוע שלכם כאשר כיום ישנם שלל קונספטים המתאימים למגוון רב של חגיגות כמו כאלה שמתקיימות בטבע,  כזה שמתקיים בקרחת יער או אירוע אורבאני שבו הכל נראה צבעוני ומרגש! נסו לקבל רעיונות טובים ומקוריים מהאינטרנט.

ארגון רשימת האורחים – הכינו רשימת אורחים ונסו להבין את סדרי הגודל. החשיבות של גודל ההפקה וכמות האורחים חשובה מאד למהות של המסיבה או החגיגה שלכם, תוך שאתם יכולים לבצע את כל ההתאמות לפי הכמות של האורחים והמוזמנים שלכם.

בחירת לוקיישן – בחרו לוקיישן בין אם בטבע, אירוע על חוף הים, כזה שמתקיים בחלל אורבאני ועוד. בנוסף חשוב לבחור בלוקיישן במידה והוא חיצוני שקיבלתם עליו את כלל האישורים הדרושים מהרשויות על מנת לקיים אירוע מסוג זה.

ארגון ציוד איכותי ומתאים  – חשוב במידה והאירוע מתקיים בחוץ, לארגן שלל ציוד לאירוע כמו גנרטורים, מכונות צינון לימים חמים, פטריות חימום לימים קרים, מקררים ועוד. חשוב שהכל יהיה מאורגן מקורר או מחומם בעת הצורך וזאת על ידי בחירת ציוד טוב להפקת החגיגה.

בחירת תכנית אומנותית – אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מוצלח: נסו לבחור תכנית אומנותית לשעשוע האורחים שלכם, כמו סטנדאפיסט לאירוע חברה, הצגה של מצגת מעניינית לבר מצווה, בחירת להקה לחתונה ועוד.

עיצוב ואווירה – חשוב לשים לב כי העיצוב והאווירה תואמים את האירוע שלכם. בחרו מעצב טוב שיוכל להקנות את האווירה המתאימה במקום.

בחירת ספקים לאירוע – עוד יש לבחור את כלל הספקים לאירוע כמו צלמים, אנשי סאונד, אנשי תאורה ועוד.

בחירת תפריט נכון – התאימו את התפריט לסוג החגיגה כמו למשל התאמת פינגר פוד לאירועים שנעשים בעמידה או התאמת ארוחת 3 מנות לסעודה יוקרתית בה יושבים האורחים בשולחנות.

מתנות לאורחים – אל תשכחו להכין לאורחים מתנות כמו שי קטן שיזכיר להם את האירוע או אפילו שקית מלאת הפתעות.

לסיכום, כדי לארגן אירוע בצורה טובה, חשוב לבחור חברת הפקת אירועים שתוכל לבצע עבורכם את כלל המשימות שמנינו בקלות עם חסכון בזמן וכסף.

אולי יעניין אותך גם:

טיפים להפקת אירועי בת מצווה