052-9788838
תמונת נושא: איך בוחרים מועדון לבת מצווה

מזל טוב!! הילדה שלכם היגעה לגיל המצוות וכעת כמה חודשים לפני האירוע, אתם מנסים לתכנן לה את המסיבה המושלמת אשר באמצעותה תוכל הנסיכה הקטנה שלכם לחגוג עם כל החברים והחברות מהכיתה או מהשכונה, עם בני המשפחה ועם כל מי שהיא אוהבת.

תכנון בת מצווה כולל כמה וכמה סידורים הכרחיים אשר בלעדיהם לא יכול להתקיים אירוע בצורה טובה. עם זאת כיום ישנם מועדונים לבת מצווה המספקים חלל אירועים מושלם שבו אפשר גם לרקוד, גם לקיים תכנית אומנותית וגם לארח מוזמנים מבוגרים וצעירים.

מלבד זאת מועדון לבת מצווה הוא חלל מסיבות אשר אפשר להזמין בקלות, תוך שברגע שמזמנים את חלל המועדון  – ניתן כבר להמשיך לארגן את האירוע בקלות וזאת בשל מציאת מקום לבת מצווה שקל לאבזר, לקשט והכניס בו את כל מה שצריך באירוע.

אבל כיצד משלל מועדונים לבת מצווה המציעים את החלל שלהם להשכרה בוחרים את המקום המושלם? הנה כמה טיפים לבחירה:

מחיר – כאשר אתם מנסים לבחור לוקיישן לבת מצווה, בצעו השוואת מחירים בין כמה וכמה מועדונים. שלחו מיילים או צרו קשר עם בעל המקום ונסו להבין מהם טווחי המחירים ביחס לכמות האורחים שלכם, או נסו להבין האם אפשר לשכור את החלל במחיר קבוע ללא קשר לכמות המוזמנים. בחרו בהצעות האטרקטיביות ביותר עבורכם.

אטרקציות – כיום מועדונים לבת מצווה מציעים שלל אטרקציות לאירוע כמו קונסולות משחקים, רחבת ריקודים, תאי צילום ועוד. בחרו מועדונים שיכולים לסייע לכם עם שלל אטרקציות שיהפכו את חגיגת בר/בת המצווה שלכם למדליק ומושלם.

מיקום – בחרו מיקום שמתאים לרוב האורחים שהזמנתם. חשוב לבחור מיקום קרוב למקום המגורים וזאת כדי שהילדים מבית הספר והכיתה, שהם האורחים החשובים באירוע, יוכלו להגיע אל המקום בצורה קלה ובזמן.

שירותי הסעות – בדקו האם המועדון מציע גם שירותי הסעות לבת מצווה. כיום ישנם מועדונים אשר דואגים לכל שלב בהפקה, תוך ארגון הסעות לאירוע כמו גם ארגון הסעה של ילדת האירוע במכונית מדליקה או ברכב יוקרה.

הפקת האירוע – מלבד שירותי הסעות ישנם מועדונים אשר מציעים ארגון שלם של האירוע בתוספת מחיר לא גבוהה במיוחד. בחרו מועדון שיוכל לארגן לכם את כלל האירוע, החל מהזמנת הקייטרינג לבת המצווה עד להסעות, הזמנות וכל מה שצריך לאירוע שלכם.

התאמה לילדים – חשוב לשים לב כי המועדון שאתם בוחרים מתאים לילדים וכי הוא נמצא בסביבה בטוחה. כיום ישנם שלל מועדונים ברחובות ישראל, אך יש לבחור כזה שנמצא באזור בטוח ולא באזור מבודד מידי או מפוקפק.

מועדון מושלם – חשוב להגיע לבדוק כמה מועדונים עם כלת האירוע. שימו לב כי היא מתחברת למקום, כי העיצוב שלו מוצא חן בעיניה וכי בעיני כלת בת המצווה המקום שאתם בוחרים עבורה הינו מועדון מושלם למסיבה הגדולה!