072-3301489
תמונת נושא: אירועים בתל אביב

משפחות רבות מחפשות אחר גן או אולם האירועים המושלם לאירוע אותו הם מפיקים בתל אביב. תכנון אירוע, לא משנה מאיזה סוג ומהי כמות האנשים המוזמנים לאירוע דורש זמן, אנרגיה, מחשבה והשקעה. בחירת המקום היא אולי הדבר המרכזי והחשוב ביותר אשר תשפיעה בהמשך על טיב האירוע כולו.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 072-3301489 או השאירו פרטים:

איך מתכננים אירוע במקום לאירועים בתל אביב?

בשלב הראשון חשוב לעשות הפרדה בין אירועים עסקיים לבין אירועים פרטיים ולחפש מקום לאירועים בתל אביב על פי סוג האירוע. בנוסף, באירועים עסקיים למשל, חשוב להגדיר את מטרות האירוע שכן יש הבדל בין סוגי אירועים עסקיים כמו השקות מוצר, כנסים, תערוכות וכדומה. גם הגדרת מטרות באירוע פרטי תסייע לנו לתכנן את האירוע בצורה טובה ויעילה יותר. לאחר שהגדרנו את סוג האירוע, השלב השני הוא להגדיר את כמות המוזמנים שצפויים להגיע לאירוע. שני הקריטריונים הללו הם החשובים ביותר לבחירת מקום.

איך בוחרים מועדון אירועים בתל אביב?

הנה כמה קריטריונים חשובים לבחירת מועדון אירועים בתל אביב…

  • קייטרינג של המקום או קייטרינג חיצוני – בעוד יש מקומות בתל אביב המספקים שירותי קייטרינג, אחרים מאפשרים להזמין קייטרינג חיצוני. בכל מקרה, חשוב לוודא כי לאורחים שאנו מזמינים יהיה מה לאכול שכן ברוב המצבים יהיו אורחים שאוכלים אך ורק אוכל כשר, אורחים השומרים על תפריט טבעוני או צמחוני וכדומה… לאירועים עסקיים כדאי אולי לבחור בחברת קייטרינג המספקת מגשי אירוח ולאירועים פרטיים חברה המגישה את המזון ישירות לשולחן או בצורה של דוכנים. כמובן שיש לדאוג גם לשתייה קלה ובאירועים מסוימים אליהם מגיע קהל מבוגרים גם שתייה אלכוהולית איכותית.
  • עיצוב של המקום או עיצוב חיצוני – בדומה לקייטרינג, חלק מהמקומות בתל אביב מספקים חבילת עיצוב בסיסית הכוללת מפות, כלים, סידורי פרחים וכדומה, כאשר לרוב כל שדרוג שנרצה ייכרך בתשלום נוסף. יחד עם זאת, ניתן לשכור שירות של ספק חיצוני כמו מעצבת אירועים למשל שתסייע לנו בכל התהליך.
  • חניה ודרכי הגעה למקום – אחד השיקולים המרכזיים בבחירת מקום לאירועים בתל אביב הוא נושא החניה ודרכי ההגעה למקום. בעוד יש מקומות נגישים המספקים חניה לכל האורחים ואליהם ניתן להגיע ברכבת, אוטובוס או רכב יחסית בקלות, אחרים מעט פחות נגישים, כאשר האורחים שלנו יצטרכו לדאוג לעצמם לחניה. במידה ויש אורחים שמגיעים מרחוק, כדאי אולי לשקול הסעה ממקום מרכזי מצפון ו/או דרום הארץ.
  • הפקת האירוע – היתרון שבבחירת מועדון אירועים בתל אביב הוא שבמרבית המקרים, נוכל לתכנן ולהפיק את האירוע לצד איש הפקות מקצועי ובכך לחסוך המון זמן וגם להוריד מעצמנו הרבה מהעול הכרוך בתהליך הפקת אירוע.

דברים נוספים שחשוב לשים לב אליהם קשורים למוזיקה ולסאונד במקום, רחבת הריקודים במידה ומדובר באירוע כמו חתונה או בר מצווה, אבזור נלווה כמו במה למשל במידת הצורך, האם האירוע מתקיים במקום סגור, פתוח או שילוב של השניים, צלם ואטרקציות אותן נבחר לשלב באירוע כמו למשל דוכנים, מגנטים ועוד…

לסיכום, טרם בוחרים מקום, חשוב להתייחס למגוון הקריטריונים המשפיעים על האירוע בכדי שנוכל ליצור את האירוע האיכותי ביותר עבורנו ועבור המוזמנים.

אולי יעניין אותך גם