052-9788838
תמונת נושא: מגשי אירוח: חלבי או בשרי?

אוכל זה דבר חשוב. עם אוכל האדם מקבל את הכוח לעוד יום של פעילות ועם אוכל יכולים להתפנק עם מטעמים אשר מעוררים את בלוטות הטעם ומביאים אל מחוזות אחרים של אוכל ברמות משובחות. כאשר עורכים אירועים טורחים רבות בבחירה של כל אחת מן המנות כדי שהאוכל ממש כמו האירוע עצמו יהיה בגדר של חוויה משמחת, וכאן לא פעם נכנסת לה הדילמה בין בחירה של אוכל שהוא חלבי לבין אוכל שהוא בשרי. אם עומדים לערוך את האירוח בהגשה על מגשי אירוח, צריכים להבין היטב את התוכן של הבחירה הזו כדי לספק את הארוחה שהיא לא רק הכי טעימה אלא גם הכי נכונה.

פשוט עניין של כשרות

לפעמים הבחירה של מנות על גבי מגשי אירוח היא עניין של כשרות בלבד. אירועים שבהם האורחים שמים דגש על אירוח שכולל מאכלים שהם כשרים, ודבר זה אומר כי לא יכולים להגיש מנות חלביות אם מגישים גם מנות בשריות ובהחלט לא יכולים לערוך את השילוב הזה של בשר וחלב באותו האירוע.

כאשר עורכים אירוע עם אוכל כשר יכולים להחליט לגבי הבאה של אוכל בשרי או אוכל חלבי, כאשר לחלבי יכולים לצוות מנות של דגים ולאוכל בשרי יכולים לצוות מנות קינוח שהן פרווה וכשרות. באופן הזה יכולים להבין את ההחלטה בין חלבי לבשרי באופן מהיר וללא יותר מידי התלבטויות.

המלצה חמה לאירוע בוקר

אם עורכים את האירוע בשעות של הבוקר אזי ההמלצה הכי טובה להשביע את תאבונם של כל האורחים שצפויים להגיע היא על ידי הזמנה של מגשי אירוח שעליהם יש את כל מה שישראלים אוהבים לראות בארוחת הבוקר שלהם. מה זה כבר כולל? מנות עם ביצים, מנות עם סלטים קלילים, מנות עם סוגי גבינות, מנות עם מאפים ומנות עם סוגים שונים של לחמים טעימים. כל אלה יכולים ליצור מגשי אירוח מאוד מגוונים, שגם יעשו את האכילה לדבר שהוא אינו מכביד וגם מספק לאורחים ארוחה משביעה שאיתה עדיין יכולים לתפקד וליהנות מאירוע בוקר עם מגשי אירוח חלבי.

דרישה גוברת בשעות הערב

בשעות של הערב הרבה מאוד אנשים מגיעים עם תחושת רעב מאוד גבוהה כאשר את הארוחות שהם אוכלים במהלכו של יום עבודה הם מקמצים, לקראת הערב שם הם מתארגנים לארוחה יותר משביעה וביתית.

משמע כי האורחים ישמחו לראות ארוחה מפוארת שבה יש הרבה מאוד אוכל כמו תפוחי אדמה מבושלים, מאפים עם מילוי בשרי, אורז מכל מיני סוגים וגם עופות שעשויים בכל מיני דרכים. כאשר מכינים מגשי אירוח לאירוע ערב כדאי מאוד להשקיע מחשבה בצורה שבה יכולים להכניס אל המגשים הללו מנות שכוללות מאכלים דומים עם דגש על אוכל בשרי.

אולי יעניין אותך גם:

טיפים להפקת אירועי בת מצווה

3 סיבות להזמין זמר לאירוע