052-9788838
תמונת נושא: מקום ליום הולדת 15 בצפון

יום הולדת 15 זה כבר יום הולדת רציני לכל הדעות. אומנם זה נכון שהילדים עדיין ילדים והם עוד לא יכולים לשתות אלכוהול, לקנות סיגריות או לנהוג, אך הם בהחלט מתחילים להיות אנשים עם דעות משלהם. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו כל הורה אחר, תרצו לעשות לילדים שלכם חגיגה מיוחדת לכבוד יום ההולדת ה15 שלהם, אך השאלה היא מה עושים ומאיפה מתחילים. ההמלצה שלנו היא לבחור, לפני הכול, מקום ליום הולדת 15 בצפון כי המקום שבו תעשו את החגיגה ישפיע על האירוע כולו ועל האווירה שתהיה בו. אם חשבתם לרגע לנדב את הבית הפרטי שלכם לאירוע, כדאי שתדעו שזה לא מומלץ, כי מה פתאום שתנקו שעות לפני ואחרי החגיגה? במקום זה תוכלו לחשוב על השכרת מועדון ליום הולדת 15 בצפון ואתם תראו שלא תצטערו על צעד כזה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית - חייגו 052-9788838 או השאירו פרטים:

מקום שכולם ממליצים עליו בחום

 

אתם בוודאי תוהים כיצד נכון יהיה לבחור מקום ליום הולדת 15 בצפון כי הרי יש היום כל כך הרבה מקומות כאלה בכל עיר! אם כך, כדאי שתדעו שיש הבדל בין מועדון ליום הולדת 15 ובין אולם אירועים שיכול להתאים לבר מצווה. במקרה של יום הולדת 15 מדברים על מקום צנוע יותר, אך מצד שני, המקום כן צריך להיות כמה שיותר אלגנטי ויפה. לכן אנחנו מציעים שתבדקו:

 

  • איפה נמצא המקום ואיך הילדים יגיעו אליו?
  • כמה ילדים יכול להכיל המקום?
  • האם יש בו רחבת ריקודים גדולה ומוארת?
  • האם יש גם משחקים כמו כדורגל שולחן וסנוקר?
  • האם יש מזנון שבו ניתן להגיש אוכל?

 

יש לקחת בחשבון, בין היתר, את ההמלצות של כל מי שכבר שכר את המקום לאירועים אחרים כי, מה פתאום שתבחרו מקום ככה סתם בלי לבדוק מה אחרים חושבים? ההמלצות של הלקוחות האחרים יכולות להשפיע על ההחלטה שלכם ולכן כדאי להתייחס אליהן ברצינות.

 

קבלו הצעת מחיר מיוחדת

 

עוד טיפ קטן שנשמח לתת לכם לגבי השכרת המקום בצפון, זה לראות איפה זה יוצא לכם זול יותר. אין סיבה להיכנס עכשיו להוצאה כלכלית גדולה רק כי חשבתם לעשות מסיבה יפה לילד או לילדה. לכן כדאי לפנות אל כמה בעלי מקומות שנראים לכם מתאימים ולבקש מחיר מיוחד. יש מי שיציע לכם מחירים טובים ואטרקטיביים ובין מי שידרוש מכם מחירים מופקעים. מה שבטוח זה שלכם אין מה להפסיד אם תבקשו הנחה או מחיר מיוחד, אז למה אתם מחכים?

אולי יעניין אותך גם